UIAD sa mení na Ekonix

Nedávno sme vás informovali o väčších zmenách v aplikácii UIAD, aj o jej novom dizajne. Popri všetkých týchto zmenách sa súčasne pracovalo aj na novej značke, novom logu a novej webstránke, aby sme náš projekt mohli kvalitnejšie prezentovať.

Predstavujeme vám Ekonix

K zmene názvu projektu nás viedli najmä skúsenosti z minulosti, že pôvodný názov UIAD bol ťažko vysloviteľný a taktiež ťažký na zapamätanie. Veríme, že názvom Ekonix sme tento problém vyriešili. S novým názvom prichádza aj nové logo .

Nová webstránka

Neváhajte navštíviť našu novú webstránku ekonix.sk, ktorú sme sa snažili obsahovo zjednodušiť a sprehľadniť. Súčasne musíme priznať, že stránka ešte nie je dokončená podľa našich predstáv, takže v tejto oblasti môžete ešte čakať jemné dopĺňanie obsahu 🙂

Pozor, meníme aj email

Budúci pondelok (11.5.2020) sa zmení aj email, z ktorého vám chodia všetky dôležité notifikácie a oznamy, z info@uiad.eu na info@ekonix.sk. Poprosíme vás, aby ste si už TERAZ pridali email info@ekonix.sk medzi svoje kontakty, aby emaily nekončili v spame (dôležité najmä pre gmail kontá). Emailovú adresu, kam zasielate podklady, nemusíte meniť. Ak ste doteraz používali pre zasielanie podkladov do aplikácie UIAD email v tvare „ucto_podklady+firmaXYZ@uiad.eu“, takýto tvar vám bude fungovať aj naďalej po zmene našej primárnej emailovej schránky. Samozrejme bude funkčný aj tvar s koncovkou ekonix.sk namiesto uiad.eu.

Aplikáciu UIAD … pardon … aplikáciu Ekonix neustále vylepšujeme, načúvame nápadom a potrebám našich klientov, prispôsobujeme sa situácii na trhu a snažíme sa oslovovať stále nových potenciálnych používateľov. Buďte s nami, my budeme s vami 😉

Komentovať